بیلت و اسلب

بیلت و اسلب از دیگر محصولات قابل تامین از سوی این شرکت، هستند که میتوانیم در گرید های مختلف ۳SP , 4SP , 5SP و ابعاد مختلف بر اساس درخواست مشتری عرضه کنیم.

بیلت یا اصطلاح علمی تر که در سراسر دنیا به این نام می ‌شناسند CCM است. اگر شمش به طور مستقیم از توليد CCM به مصرف نورد برسد به آن شمش CCM يا بيلت گفته مى شود. بیلت را به عنوان شمشال نیز می ‌شناسند، طول بیشتری نسبت به شمش دارد و سطحی دایره شکل یا مربعی با عرضی کمتر از ۱۵سانتی متر دارد و به عبارتی سطح مقطع آن کوچک‌ تر از ۲۳۰ سانتی متر مربع است. از شمشال بیشتر برای تولید میلگرد و سیم استفاده می شود. بيلت در رده های مختلفي مانند۳SP و ۵SP توليد مي‌شود. بيلتی که انعطاف پذیر است و نسبت به کشش، خمش و پیچش انعطاف پذیرتر باشد، بیلت ۳sp است. بیلت ۵SP انعطاف پذیر نیست و برای مواقعي که سازه در معرض نيرو و فشار نيست، استفاده می شود و تقريبا باثبات است. قیمت بیلت ۳SP بیشتر است.

اسلب قطعه‌ای مکعب مستطیل از فولاد است که بر خلاف بیلت و بلوم است و معمولا به ضخامت ۲۳۰ میلی متر و عرض ۱.۲۵ متر و طول ۱۲ متری است. به اسلب، تختال نیز می گویند. اسلب مواد اولیه ساخت ورق فولادی است. این نکته مهم است که بلوم از كنار اسلب بريده می شود.

با ما تماس بگیرید